Spordimuuseumis toimub lõimumisprojekt „Sport ühendab!“ 

Spordimuuseumi lõimumisprojekt Ukraina ja kohalikele peredele.   


Koostöös MTÜ Eesti Pagulasabi ja Sotsiaalse innovatsiooni laboriga ootame vahemikus september kuni november toimuvatesse TASUTA programmidesse Ukraina ja kohalikke peresid, et osa võtta lõbusast programmist Tartu kesklinnas, Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis, kus mängulisi tegevusi leidub nii suurtele kui väikestele!  

  • Avasta kohalikku spordikultuuri  

  • Osale põnevates ja liikuvates tegevustes  

  • Saa spordist uusi teadmisi!  

Lastele toimuvad vahvad meisterdamise töötoad ning põnevust pakuvad kõigile digitaalsed muuseumimängud. Muuseumis leidub palju lahedaid aktiivseid tegevusi, kus saab koos perega oma sportlikud võimed proovile panna! Näiteks saab proovida slackline'i, mängida korvpalli, proovida seinaronimist ning palju muud. Vabal ajal on kõiki ootamas maitsev snäkilaud. Spordimuusemis on lõbus! Vaata piltidelt ja videost järele!   Projekti rahastavad Euroopa Liit Varjupaiga-, Rände- ja Integratsioonifondi/ Sisejulgeolekufondi kaudu ning Siseministeerium.  

Programm viiakse läbi ukraina ja vene keeles.  

Programm toimub: 24.09 ja 22.10 kell 11:00-13:00 ning 27.11 kell 16:00-18:00. Iga kord ootab ees uus programm!  Osaleda võib kõigil kordadel või vastavalt võimalustele ka ainult endale sobival kuupäeval.  

Asukoht: Rüütli 15, Tartu. 

Küsimused ja lisainfo: Olena Salum 56453181 olena.salum@spordimuuseum.ee (suhtlemiskeel ukraina, vene ja eesti)  

NB! Selleks korraks on kohad täis!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks