Südamekuu spordimuuseumis

25.03.2019

Aprill on südamekuu! 

Südamekuu on ideaalne võimalus võtta aeg maha, et oma tervisele rohkem tähelepanu pöörata. Meie elamusmuuseumis saad hoida vormis nii enda keha kui meele. Südamekuul on meie majas toimumas palju põnevat nii suurtele kui väikestele! Järgnevalt räägime kõigest lähemalt:

 

Tervisetest 6.04 kell 12-15

Muuseumipiletiga lisaks külastusele:

o   Tule ja mõõda oma veresuhkrut, vererõhku ja kolesterooli. Pärast mõõtmist saavad külastajad infot oma tervisenäitajate kohta.

o   Avatud on kaisukaruhaigla, kus lapsed saavad oma kaisuloomi mängult ravida. Kaisukaruhaigla jaoks on karu olemas, aga lapsed võivad ka oma kaisulooma kaasa võtta.

o   Tegevusi viib läbi Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts.

 

Lastejooga 13.04 kell 12-13

6–9- aastased lapsed on oodatud lõbusasse lastejooga tundi. Läbi mängulise tunni teeme erinevaid joogaharjutusi ja mõtiskleme, kuidas meil kõigil oleks igapäevaselt hea olla. Lastejoogas lapsed ei võistle, pigem õpitakse austama nii ennast, teisi kui ka kõike meie ümber olevat. 

Registreerimine: marju@spordimuuseum.ee

Osalemine muuseumipiletiga.

Fotojaht – südamekuu eri! 19.04 kell 12.00 ja 20.04 kell 12.00

Meie põnevates fotojahtides on osalenud juba palju lapsi. Südamekuu raames korraldame muuseumis uue ja põneva seikluse, kus on tähtis nii tähelepanu kui ka kiire mõtlemine. Kõigile osalejatele auhind! 

Osalemine muuseumipiletiga. 


Lastelaager 22.-24.04

Meie eelmine linnalaager sai lastevanematelt palju positiivset tagasisidet, ka seekord me selles osas allahindlusi ei tee.  

o   Laagrisse on oodatud 7-10-aastased lapsed iga päev 10.00-15.00

o   Põnev ja uusi teadmisi ning oskusi andev linnalaager, mille jooksul on võimalus osa saada spetsiaalselt noore spordihuvilise jaoks kokku pandud meeliköitvast programmist.

o   Seikleme nii muuseumis kui ka majast väljas, meisterdame, naudime laagrimelu, õpime palju uut ja põnevat.

Laagri maksumus: 60€. Registreerides laagrisse koos sõbraga, saavad mõlemad 20% soodustust.
Koos on lõbusam ja kasulikum!

Rohkem infot ja registreerimine:  marju@spordimuuseum.ee või 5351 5699.

 

Eripakkumine TÄISKASVANUTELE! 

Aprillikuus gruppidele soodustus -30% (alates 10 inimest). Palume külastuse ette broneerida info@spordimuuseum.ee või 730 0750.


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks