Sügisene koolivaheaeg spordimuuseumis

08.10.2018
Sügisesel koolivaheajal on kõik pered oodatud spordimuuseumisse lõbusalt aega veetma! Tule avastama meie põnevat maja! Siit leiad karikaid, medaleid, vanaaegseid isevärki spordivahendeid aga ka terve jalgpalliplatsi ning palju põnevaid eksponaate, mis mängima kutsuvad. 

13.-28. oktoobril toimub laste ja noorte muuseumifestival "Avatud mänguväljad".

Festivali jaoks on loodud spetsiaalsed mängulehed, mis aitavad teha muuseumikülastuse veelgi erilisemaks ja meeldejäävamaks. Meie mänguväljal saab seigelda nii eesti- kui venekeelste mängujuhiste järgi!

Mänge on loodud erinevas vanuses lastelele. Spordimuuseumist leiab mänguvälja 6–11aastastele, nooremate puhul sobib see läbimiseks koos vanema saatjaga.

24.-26. oktoobril ootame kõiki osavaid aardekütte spordimuuseumisse, et koos lahendada mõistatusi ja üles leida aare. Aardejaht on mõeldud 1-5. klassi õpilastele.

Lõbus otsimismäng on kahes vahetuses:
Kell 12 alustavad 1.-3. klassi lapsed
Kell 13 alustavad 4.-5. klassi lapsed

Sissepääs muuseumipiletiga, mängulehed on tasuta ja neid saab muuseumikassast.

Lapsevankrid on võimalik jätta muuseumi fuajeesse. Ekspositsiooni on võimalik külastada ka ratastoolis liikujal – majas on olemas lift ning ligipääs kõikidele näitustele.

Spordimuuseumis näeme!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks