Sügisvaheaja linnalaager „Paneme maailma liikuma!"

25.10.2022 - 27.10.2022

Paneme maailma liikuma! 

Spordimuuseum ja mänguasjamuuseum ootavad kõiki          7–11-aastaseid lapsi koolivaheajalaagrisse. 

Mänguasjamuuseumis tegeleme animafilmide loomisega. Tule avasta, kuidas oma lugu liikuma panna! Spordimuuseumis seikleme põnevas spordianime ja -manga maailmas ning loomulikult ka meie liikumist täis muuseumis.  

Vanusegrupp: 7–11-aastased

Laagri kuupäevad: 25.–27. oktoober kell 11:00–15:00*

Laagri maksumus: 60 eurot 

Lisainfo:

  • Laagripäeva sisse on arvestatud ka tervislik lõuna.

  • Erivajadusega lapsi ootame laagrisse koos saatjaga.

  • Kui soovid, et laps on kindlasti kellegagi samas vahetuses, siis palun saada sellekohane kiri aadressile katrin.vask@mm.ee või helista 53 482 682.

Registreerida saab SIIT!
NB! Registreerimine on lõppenud!

Oleme koolivaheajal avatud iga päev 24.–30. oktoober kell 10:00–18:00 ning ootame kõiki huvilisi osa võtma põneva muuseumiorienteerumisega!
 

*Üksikutel päevadel kahjuks osaleda ei saa.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks