Suur perepäev koos kümnevõistlejatega!

09.09.2017 , 12:00 - 15:00
Spordimuuseumi uus üritusteseeria alustab sügishooaega maailma kergejõustikuparemikuga!

️🏅️🏅️🏅Just nimelt maailma paremikuga, sest teiste seas on fännidega pilti tegemas, autogramme jagamas, muljeid pajatamas ja sporti tegemas ka värske Londoni MMi 4. koha mees Janek Õiglane! Lisaks Õiglasele osalevad perepäeval ka meie teised noored kümnevõistluse tulevikutegijad, noorteklassis medalitega pärjatud Hans-Christian Hausenberg ja Karel Tilga. ️🏅️🏅️🏅

👉Ürituse ajakava:

12.00 Tervitussõnad ja spordimuuseumi eriline kolmevõistlus (osalevad nii tippsportlased kui kõikides vanustes huvilised!)
13.00 Inimlauajalgpalli miniturniir kümnevõistlejatega
13:45 Vabas vormis vestlusring kümnevõistlejatega
14:45 Tordisöömine
15:00 Tasuta ekskursioon giidiga spordimuuseumi püsiekspositsioonis

👉Vestlusringi ja ekskursiooni ajal on lastele avatud sporditeemaline joonistusnurk!

👉NB! Kavas võib jooksvalt toimuda muutusi ja nihkeid!

👉Kõik autogrammihuvilised saavad Bofti fotomasinast välja printida noorte kümnevõistlejate pildid, millele autogrammi küsida!

👉Sissepääs perepäevale vastavalt muuseumi tavakülastuse hinnakirjale. Vaata lähemalt http://www.spordimuuseum.ee/info/piletite-hinnad

👉Et juba pühapäeval tähistatakse vanavanematepäeva, saavad vanaema või vanaisa (või mõlemad!) kaasa võtvad pered muuseumisse eriti soodsalt!

🤛 Näeme laupäeval spordimuuseumis! 🤜

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks