Taasiseseisvumispäeval avastame rahvussporti!

20.08.2022 - 21.08.2022
Kui hästi tunned Eesti rahvussporti? Tule 20.-21. augustil spordimuuseumisse ja saad teada!

Oodatud on nii suured kui väiksed nuputajad, keda ootavad ees meie põnevad digikaaslase viktoriinid. Teadmisi saab ammutada spordimuuseumi põnevatelt näitustelt, kus on võimalus enda sportlikud võimed proovile panna erinevates rahvusspordi alades, ka paljude lemmikus – tugitoolispordis!

Kõigi osalejate vahel läheb loosimisse 3 meenekotti meie muuseumipoest.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks