Tähista isadepäeva koos klassiga spordimuuseumis!

15.10.2019

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum kutsub lasteaia ja algklasside gruppe koos isade (või emadega) aktiivselt ning lõbusalt isadepäeva tähistama!

Pakkumises on järgnevad programmid:

„Kõik mängu!“ – pallimängude teemalise programmi käigus saavad osalejad proovida pallinäituse interaktiivseid eksponaate ja osaleda põnevas orienteerumismängus. Programmi juurde kuulub ka töötuba, kus igaüks saab endale kaasa palliteemalise meene.

„Ralliässad“ – osalejad saavad põnevas rallimaailmas proovile panna enda nutikuse ja kiiruse ning tunda end nii rallisõitjate kui ka mehaanikutena. Töötoas meisterdame ralliteemalise lauamängu, mille saab pärast ka koju kaasa võtta.

NB! Isadepäeva puhul kehtib grupikülastusel erihind ning lapse ja vanema pilet maksab kokku 4 eurot. Pakkumine kehtib kuni 30.11.2019.

Lisainfo ja broneerimine: info@spordimuuseum.ee või 730 0750.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks