Tähista Tokyo olümpiat meie juures!

Täna kell 14 süüdatakse Tokyo rahvusstaadionil traditsiooniline olümpiatuli ja pikk ootus saab lõpuks läbi. Nagu juba meie nimigi reedab, siis oleme peatselt algava sündmuse eel ülimalt ärevil. Veel enam ootame just SIND koos pereliikmetega, et tähistada üheskoos Antiik-Kreeka kodanikelt saadud asendamatut kommet. Mis seal salata, Baltimaade ägedaimas olümpiamuuseumis on olemas kõik vajalik, et viia ennast õigele meelestatusele.

MEIL SAAD:

  • Heisata Pierre de Coubertini (nüüdisaegsete olümpiamängude isa) valvsa pilgu all ESOM-i lippu.
  • Tutvuda eelnevate olümpiamängude maskottidega.
  • Hankida ametlikud fänniriided, millega elada kaasa Eesti atleetidele Aasias.
  • Vaadata, millised näevad välja legendaarsete Maarjamaa kangelaste võidumedalid ja -pärjad.
  • Proovida vahendeid, mida kasutavad parasportlased võistlemiseks.

… ning rohkesti muud kaasakiskuvat. Tasub vaid ise kohale tulla ja hingega seiklusesse hüpata!

Ühtlasi soovime edu kõikidele Maarjamaa esindajatele, kes lunastasid pääsme rahvusvahelisele areenile!


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks