Tähistame üheskoos spordimuuseumi sünnipäeva

28.01.2022 - 30.01.2022
Muuseumi sünnipäeval saab esmakordselt spordimuuseumis käia koos digikaaslasega! Sinu audiogiidiks muuseumis on see juures Rasmus Mägi, kes tutvustab Sulle põnevaid lugusid muuseumi väljapanekust. Lisaks saate digikaaslasega mängida vahvaid mänge, mis aitavad meelelahutuslikult muuseumist uusi teadmisi omandada.


Lisaks on muuseumis viimaseid nädalaid veel avatud UV-lauatennis ja fotonäitus „Tokyo 2020 pildis“ ning esimesi nädalaid on avatud vinge fotonäitus „Gunnar Vaidla spordimaastikud“.


Ja mis oleks sünnipäev ilma maitsvate pannkookideta!? Spordimuuseumi sünnipäeva puhul pakub Krempli kohvik 28. – 30. jaanuaril pärast muuseumikülastust pannkooke ja kosutavat jooki 30% soodsamalt! Pulp Fiction mustikapannkoogid, Härra Nilssoni pannkoogid, Mary Poppinsi mustsõstrapannkoogid või Lisa Simpsoni pannkoogid? Vali oma lemmik!

Nagu näed, siis põhjuseid külastamiseks jagub. Tule tähista muuseumi sünnipäeva koos meiega!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks