Tartu Parim Tudeng

23.04.2023 , 12:00-16:00

Kõik tudengid, kes tulevad muuseumisse 23. aprillil vahemikus 12.00-16.00 saavad võimaluse tõestada, et nemad väärivad tiitlit Tartu Parim Tudeng.

Tudengeid testitakse neljas kategoorias:

-       Reaktsioonikiirus

-       Nutikus

-       Tasakaal

-       Julgus

Lisaks mõõduvõtule on võimalik tutvuda Baltimaade suurima ja kaasaegseima spordimuuseumiga. Spordimuuseumis on rohkem kui 15 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Olgu selleks siis sõit bobikelguga, virtuaalreaalsusprillide abil Tehvandi suusahüppetornist laskumine või ronimissein ekstreemspordinäitusel.

Seega, sea sammud spordimuuseumisse, tule näita, et Sina oled Tartu Parim Tudeng ja veeda üks mõnus pärastlõuna, tundes end kui tõeline sportlane!

PS! 23. aprillil on muuseumipilet kõigile tudengitele 5€!


ENG

Who is the best student in Tartu? Maybe it is you. Come and find out!

All students who come to the museum on April 23 between 12:00 and 16:00 will have the opportunity to prove that they deserve the title of Tartu's Best Student.

Students will be tested in four categories:

-       Reaction speed

-       Cleverness

-       Balance

-       Courage

In addition to testing the students, it is possible to visit the largest and most modern sports museum in the Baltic States.
The sports museum has more than 15 interactive attractions that you simply have to try at least once in your life! Whether it's a bobsled ride, descending from the Tehvandi ski jump tower using virtual reality glasses, training in the historical gym or mountain climbing in our Extreme sports exhibition.

So make your way to the sports museum and come show that you are Tartu's Best Student and spend a great afternoon feeling like a real athlete!

PS! The admission fee will be 5€ for all uni students on 23rd of April!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks