Tartusse tuleb sporditäika!

27.03.2018

Anna oma vanale spordivarustusele uus hingamine!  

Nüüd on viimane aeg oma spordivarustuses korralik inventuur teha! Kõik asjad, mis on nurka seisma jäänud, võid julgelt kokku pakkida ja enda sammud laupäeval, 5. mail spordimuuseumi täikale seada!

Sporditäika leiab aset kell 12-16, spordimuuseumi esisel alal (Rüütli 15). Täikale on oodatud kõik taaskasutuse ja spordihuvilised. Kaubelda tohib kasutatud spordiriiete, -tarvete ja -varustusega ehk kõigega, mis seotud spordiga. Kauplemine on sularahas.

Kauplemistasu ei küsita, seega saad oma asjadest lahti täiesti tasuta ja teenid veel lisa. Küll aga on vajalik eelregistreerimine, et teaksime Sinuga arvestada. Selleks täida palun allpool olev ankeet 

Anna oma müügisoovist teada hiljemalt 2. maiks. Müüjad saavad oma müügiplatsi kujundada endale sobivaks võttes kaasa kas enda laua, teki või stanged.

Sporditäikal on tegevust ka lastele – seniks kuni vanemad uudistavad või kauplevad täikal, saavad lapsed veeta aega spordimuuseumis (muuseumipiletiga). 

Sporditäikal on ka üllas eesmärk. Müümata jäänud sporditarbed ja -riided saab iga soovija jätta annetuskasti, mille sisu läheb omakorda abivajajatele. 

Sporditäikal näeme! 

Hoia silma peal ka sündmuse Facebooki lehel!


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks