Teadusrikas perepäev!

01.10.2019
Pühapäeval, 20. oktoobril kell 13.00 saab mõnusalt aega veeta põneva, kuid vahel ka pöörase teaduse seltsis, sest Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis toimub vahva perepäev koos Hullu Teadlasega.

Järgnevalt loetlemegi, millest perepäeval osa saab:

  • uurime üheskoos, mis on liikumine ja miks on oluline seda teha
  • saame kasulikke ja põnevaid teadmisi oma keha kohta
  • vaatame, kuidas Hull Teadlane paneb pinksipalli hõljuma
  •  uudistame masinat, millega saab vaadata närviimpulsse
  •  lagundame plahvatuslikult keemilisi sidemeid

Pärast põnevaid eksperimente toimub ka „Avatud mänguväljad“ 2019 festivali raames Aardejaht spordimuuseumis, kuhu on oodatud kõik lapsed. Aarejahi kohta loe lisaks SIIT.  

Perepäeval on osalemine muuseumipiletiga!

Hull Teadlane tuleb Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumisse Tartu Ülikooli muuseumist!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks