Tegus virtuaalne pereüritus Spordimuuseumis

26.03.2021 - 28.03.2021

Spordimuuseum kutsub peresid kaasa lööma 26. märtsist kuni 28. märtsini toimuval vingel virtuaalsel pereüritusel!

Kavas on kaks väljakutset:

1.     Takistusrada 

* Vahemikus 26.03-28.03 saab oma loovuse tööle panna ja ehitada koju või õue ägeda takistusraja.

* Trajektoor peab sisaldama vähemalt viit erinevat takistust/harjutust.

* Proovi seda kiiruse peale läbida ning jäädvusta ettevõtmine videona.

* Jaga klippi ka meiega ehk lae see isiklikule Facebooki seinale ülesse. Kindlasti lisa postituse juurde @spordimuuseum.

* Inspiratsiooni ammutamiseks viska pilk peale Jalgpallikool Tammeka maskotile Tammetõru Timile, kes pani end Spordimuuseumi takistusrajal samuti proovile.

2.     Mälumäng

* 27.03-28.03 on võimalik sporditeemalisi teadmisi kontrollida mälumängus, kus lõbusat nuputamist leidub tervele perele.

* Viktoriin avalikustatakse käesoleva ürituse uudisvoos laupäeval!

* Mnemoturniiri saab lahendada Kahooti keskkonnas alates kella 14-st. Link on kättesaadav järgmise päeva pärastlõunani.


Kõikide tublide ning aktiivsete osalejate vahel lähevad loosi rikkalikud autasud. Peaauhinnaks on kaasaskantav lauatennise võrk koos pinksireketitega, lisaks jagatakse välja kolm kinkekotti, mis sisaldavad erinevaid meeneid muuseumipoest.

Facebooki ürituse kogu vajaliku teabega leiad SIIT!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks