Linnalaager jääb ära!

11.12.2018

Kahjuks peame laagriplaanid meist sõltumatutel asjaoludel sel korral edasi lükkama. Kõiki huvilisi ootame juba järgmisse laagrisse, mida korraldame koostöös Eesti Põllumajandusmuuseumi ja Laulupeomuuseumiga veebruari lõpus.

Täpsem info ja registreerimine juba õige pea! Ilusat aasta lõppu, kohtume järgmisel aastal! 🏆🏆🏆Laste linnalaager Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis!

Meie käest on küsitud – ja nüüd me teeme selle ära! Talvevaheaja vahva linnalaager spetsiaalselt noore spordihuvilise soovide järgi! Luba oma lapsel osa saada esimesest lustakast ja sisukast koosolemisest Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis uue aasta esimestel päevadel.

Lapsele on tagatud huvitavas formaadis mitmekülgne ajasisustus, mis hõlmab endas tutvust erinevate sportlaste ja spordialadega ning sisaldab hulga mõtteharjutusi kui ka kehalist tegevust. Kolmepäevasesse programmi mahub väga erinevaid meelelahutuslikke ja harivaid tegevusi nii muuseumis kui sellest väljaspool, pakub võimalust leida uusi sõpru, suhelda omavanustega ning aktiivselt päevi sisustada. Lubame – aeg möödub lõbusalt ja põnevalt kõigi jaoks!

Linnalaager toimub 2.-4. jaanuarini 2019, programm kestab kella 10-16ni. Oodatud on 3.-6. klasside õpilased, ehk vanuses 10-14 aastat ning maksab 60 eurot. Laagritasu sisaldab majapiletit, töötube, erinevate spordi-, kultuuri- ja haridusasutuste külastamist, lõunasööki ning suupisteid. Tegevus toimub eesti keeles, teemade valik on vastavalt õpilase vanusele ja huvidele ning võib muutuda arvestades laste soove.

Pane tähele!

Vaid 20 väledamat saavad laagrist osa võtta! Tule Linnalaagrisse sõbraga ja saate mõlemad 20% soodustust. Koos on lõbusam ja kasulikum!

Rohkem infot:  53515699, marju@spordimuuseum.ee
Laagris osalemiseks tuleb täita allolev registreerimisvorm.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks