Tudengid võtavad mõõtu inimlauajalgpallis

06.04.2018

Kolmapäeval, 2. mail, leiab spordimuuseumis aset erakordselt lõbus võistlus inimlauajalgpallis! Tartu tudengipäevade raames võtavad mõõtu tudengid, kes peavad üksteisega maha vägevad matšid meie erilises jalgpallimängus. 

Tegemist on tavalisele lauajalgpallile sarnaneva mänguga, kus nuppude asemel on päris inimesed. Omavahel võtavad mõõtu 5-liikmelised võistkonnad, kes saavad mänguaega 3+3 minutit, et endast kõik anda. Turniiri alguses loositakse neli alagruppi, milles on kolm võistkonda ning kes omavahel mõõtu võtavad. Iga alagrupi võitja saab edasi poolfinaalidesse ja poolfinaalide võitjad kohtuvad omavahel finaalis. Finaalipääsejaid ootavad auhinnad.  

Osalutasu 3€/võistkond, mille tasumine toimub muuseumis kohapeal. 

Registreeri end kohe, sest võistkondade arv on piiratud!

Üritus kuulub Tartu Tudengipäevad: Kevad 2018 kavva. Vaata lähemalt www.studentdays.ee.


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks