Tudengipäevade mäluralli

23.09.2021
MIS TOIMUB?

Tule pane oma teadmised proovile põneval mälumängul Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis, kus nuputamist jagub nii kaugemast kui lähemast spordiajaloost ning paljudest muudestki valdkondadest!

KUI PALJU JA KUIDAS?

Võistkonna suuruseks on kuni 3 inimest ja registreerida saab järgneva vormi vahendusel: https://docs.google.com/.../1FAIpQLScd4RVwqX7pIi.../viewform.

Kui tunned, et osaluse kinnitamine on vanaviisi kindlam, siis kirjuta aadressile haridus@spordimuuseum.ee või helista (+372) 5333 8188.

Osalustasu on 2€ inimese kohta. 

KAUA NING KUNAS?

Registreerimine on avatud kuni 23.09 kella 15-ni. Mnemoturniir saab avastardi 23. septembril kell 17.00. Parimatele tiimidele on välja pandud lahedad auhinnad!

TÄHELEPANU!

Üritus kuulub Tartu Tudengipäevad: sügis 2021 kavasse. Vaata lähemalt www.studentdays.ee.

The event is part of the Tartu Student Days: Autumn 2021 festival. For more information go to www.studentdays.ee.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks