Tule olümpiaväärtuste koolituspäevale! [EDASI LÜKATUD!]

, 10:30-18:00

Head õpetajad, koolijuhid, õpilased ja teised olümpiahariduse huvilised!

Eesti Olümpiaakadeemia ning Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum kutsuvad olümpiaväärtuste koolituspäevale! Mis on olümpiaväärtused? Kuidas neid hariduslikult rakendada? Millised on praktilised näited Eestist? Seda kõike tutvustame päeva jooksul läbi mänguliste ja loominguliste tegevuste. Lisaks saab lähemalt tutvuda uuenenud Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumiga.

Koolituspäeval osalejaid premeerime Rahvusvahelise Olümpiakomitee poolt koostatud ja eesti keelde tõlgitud haridusmaterjalidega.

NB! Igast koolist ootame maksimaalselt 2 inimest (oodatud on ka õpilased, kes plaanivad korraldada kooliolümpiamänge). Osalejate arv on piiratud.

Lisainfo ja registreerimine: marju.loorits@spordimuuseum.ee; reele@olympiaharidus.eu


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks