Tähista vanavanemate päeva Spordimuuseumis!

03.09.2019

Pühapäeval, 8. septembril tähistatakse vanavanemate päeva. Tee see päev meeldejäävaks ja tule koos vanaema ja vanaisaga Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumisse, sest avastamisrõõmu on nii suurele kui ka väikesele spordisõbrale.

Spordimuuseumi interaktiivsel elamusnäitusel „See on ralli!“ saad kihutada, proovida mehaanikuametit ja teha tutvust kaardilugeja maailmaga. Näitusel „Kõik mängu!“ on võimalik panna ennast proovile erinevate käed-külge lahendustega: olla spordikommentaator, mängida inimlauajalgpalli, testida reaktsioonikiirust ja palju muud põnevat. Püsinäitus „Hortus Atleticus“ pakub eneseharimist ja meelelahutust väga erinevatele sihtgruppidele, näiteks saab kõrvutada ja pildistada end vanade jõumeeste seltsis, tutvuda vanade spordilehtedega ja kuulata erinevate aegade muusikat.

Täpsemalt saad näituste kohta infot SIIT! 

Vanavanemate päeval on perepilet -30% soodsam ja koos perega saavad vanaema-vanaisa muuseumisse TASUTA!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks