Tulekul on spordimuuseumi spordimälukas

30.01.2022
Spordimuuseumi spordimälukas 30. jaanuaril on toimumas!

Aeg ja koht: pühapäev, 30. jaanuar algusega kell 11 muuseumi ruumes (Rüütli 15, Tartu)

Formaat: klassikaline spordimuuseumi mäng (min 50 küsimust)

Ootame osalema: nii spordikilva sarjas osalejaid, kellele on see üksikmäng, kui ka lihtsalt spordihuvilisi mälumängusõpru, kes võivad soovi korral kokku panna ka võistkonna (kuni 5-liikmelise)

Osalustasu: 10 EUR/in (tagab ka muuseumikülastuse)

COVID: vastavalt üldistele nõuetele kehtib muuseumis maskikandmiskohustus, samuti tuleb majja sisenemisel näidata vaktsineerimistõendit või tõendit haiguse läbipõdemise kohta.

Registreerumine: malumang@spordimuuseum.ee

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks