Turunduspraktikale spordimuuseumisse!

18.06.2018

Hei turundushuviline noor!

Kas Sind kõnetavad keerulised väljakutsed turundusmaailmas? Ajaloo ja/või spordi turundamine tundub miski, mis kogemuspagasit suurendada aitaks?

Tule praktikale spordimuuseumisse!

 Baltimaade suurima spordimuuseumi näol on tegemist atraktiivse elamusmuuseumiga, kus kõikidel spordisõpradel on võimalus ka ise käed külge panna ja end võitjana tunda. Spordimuuseum Tartus ja meie filiaal - Talispordimuuseum Otepääl - pakuvad põnevaid spordiloolisi elamusi nii peredele, gruppidele kui ka üksikkülastajatele.

 Ootame Sind praktikale kui soovid omandada praktilisi kogemusi turunduse vallas. Praktikant tegutseb koos muuseumi arendusosakonnaga ja allub turundusspetsialistile. Väärt käed-külge kogemus kiiresti arenevas uuendusmeelses töökeskkonnas on garanteeritud! 

Eeldame praktikandilt baasteadmisi oma erialast, suurt huvi valdkonna vastu, asjalikkust ja kastist välja mõtlemist.

 Ära jää pikalt mõtlema ja saada oma tutvustus koos lühikese motivatsioonikirjaga aadressile toomas@spordimuuseum.ee. Praktikakohtade arv on piiratud! Rohkem infot ettevõtte kohta leiad www.spordimuuseum.ee.

 

Praktikale asumise aeg juuli 2018 või hiljem.

 

Spordimuuseumis näeme!


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks