Uus mälumängu sari "Mälulahing" alustab

07.02.2019

Sõbrapäeval, 14. veebruaril kell 19, ootame kõiki mälumänguhuvilisi esimesse Mälulahingusse!

MIS?
Mälulahing on klassikaline mälumäng, kus peab lahingust võidukana väljumiseks korralikult ajusid ragistama. Haara sõbrad kaasa ja pane end proovile 21 küsimusele loogika ja faktiteadmiste abil vastuse leidmisel.

KUS?
Tartus Eedeni keskuses asuva O’Learyse meelelahutuskeskuse näol on tegemist verivärskelt avatud ülivinge spordibaariga, kus ruumi on küllaldaselt, mängijate elu muudab lihtsamaks suur hulk ekraane ning loomulikult saab mängu ajal nautida kvaliteetset märjukest ja söögipoolist!

KES?
Mälumängu koostajateks on aastatepikkuse kogemuse ja tunnustatud kvaliteediga Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi meeskond, teiste seas Kalle Voolaid, Rait Männik, Urmet Paloveer, Siim Randoja ja Toomas Koitmäe. Sportlikest kalduvustest hoolimata on küsimusi igat masti, ulatudes tehnikast looduseni, geograafiast ajalooni, taimedest filmideni ja tagasi spordini.

Kolm esimest meeskonda saavad premeeritud Eedeni keskuse O`Learyse spordirestorani poolt. Samuti toimub terve mälumängusarja vältel punktide arvestamine ka hooaja lõikes. Seega on enda tiimiga kasulik kohal käia igal „Mälulahingu“ mälumängul, et hooaja lõpuks koguda kõige enam punkte ja võita endale veelgi vägevamad auhinnad.

Osalustasu 3€ inimese pealt.

Lisainfo korral kirjuta urmet@spordimuuseum.ee

Vaata ka üritust Facebookis.

Mälumängul näeme!