Vabadusi täis Muuseumiöö spordimuuseumis

18.05.2024 , 18.00-23.00

Vabadusi täis Muuseumiööl annab Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum külastajatele vabaduse tutvuda püsiekspositsiooniga endale meelepärasel viisil: kõndides, joostes, lugedes, hüpates, vaadates, ronides, mõtiskledes või kogedes. Avatud on püsiekspositsioon „Eesti spordi lugu" ning näitused „Eesti spordi suurKUJUD" ja „Tartu põleb!" 🤩
Näitus „Haarete saal" ja „Eestlased Pariisis 1924" on Muuseumiööl suletud.

✅ Sissepääs kogu Muuseumiöö vaid 1 € ning muuseumikaardi omanikele tasuta!

🧠 Kell 21:00 – pikkade traditsioonidega „ÖÖmälukas". 40 küsimust kõikvõimalikel teemadel lustakas võtmes. Võib osaleda üksi, kaksi, pere- või sõpruskonniti (max liikmete arv võistkonnas 5). Parimatele auhinnad! Jookidega toetab mängijaid A. Le Coq. 😉

👉Kuna kohtade arv on piiratud, palume eelnevalt registreerida aadressil malumang@spordimuuseum.ee. Eelnev registreerumine ning kohapeal ostetud Muuseumiöö pilet tagavad osalemise.

👉 Punktiarvestus toimub diferentseeritult, st üksi mängides on võimalik saada ühe õige vastuse eest rohkem punkte kui kahekesi mängides, kolmekesi mängides on võimalik saada rohkem punkte kui viiekesi mängides jne.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks