Osale "Vaheaja väljakutses"!

14.04.2020
Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum korraldab kevadisel vaheajal, 20.-24. aprillil „Vaheaja väljakutse“! Facebooki "Vaheaja väljakutse" ürituse juures avaldame koolivaheajal iga päev kell 10.00 uue väljakutse, millega saad oma päeva veelgi ägedamaks muuta. Meisterdame, seikleme ja teeme palju muud põnevat. See, mida täpsemalt teha tuleb, jääb hetkel saladuseks.

Miks peaksid kindlasti osalema?

„Vaheaja väljakutse!“ peaauhinnaks on NELI Largo Smuuti Fest smuutide 6-pakki + spordimuuseumi kingikott.

Peaauhinna võitmiseks tuleb:

  • osaleda vähemalt NELJAS väljakutses
  • tag-ida Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum (@spordimuuseum) igas Facebooki või Instagrami postituses. Veenduge, et tag oleks aktiivne!
  • postitus peab olema avalik, sest muidu ei jõua see meieni!
  • postitus tuleb teha väljakutsega samal päeval kella 18.00ks isiklikule Facebooki või Instagrami kontole

Peaauhinna loosime välja 27. aprillil! Samuti loosime iga õhtu, 20.-24. aprillini kell 20.00 välja spordimuuseumi kingikoti!

Nii peaauhinna kui ka kingikottide võitjad avalikustame "Vaheaja väljakutse" Facebooki ürituse juures ning teavitame ka postituse kommentaaris.

Postituste tegemiseks võib kasutada ka lapsevanemate sotsiaalmeediakontosid, et ka need lapsed, kellel pole Facebooki/Instagrami, saaksid väljakutsest osa võtta.

Vahvat ja väljakutseterikast vaheaega!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks