"Vaheaja väljakutse!" võitja on selgunud!

27.04.2020
Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi korraldatud „Vaheaja väljakutse“ peaauhinna nelja Largo Smuuti Fest smuutide 6-paki + spordimuuseumi kingikoti võitja on selgunud. 

Loosiõnn naerates sel korral Facebooki kasutajale Anja Tr'ile! Palju õnne!

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum tänab kõiki väljakutsetes osalenuid! Me oleme väga positiivselt üllatunud, et osavõtjaid nii rohkesti oli. Samuti oli rõõm tõdeda, et paljud nägid postituste tegemisega palju vaeva. 

Loodame, et ka teil oli tore väljakutsetest osa võtta! 


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks