Vaheajal võid muuseumis vehelda kasvõi iga päev!

25.10.2021 - 31.10.2021

Sel vaheajal saad spordimuuseumis sukelduda põnevasse vehklemismaailma. Tule pane oma oskused proovile vehklemisrajal ja vehklemisseinal, kus loevad nii osavus, täpsus kui kiirus! Samuti on võimalik lähemalt uurida vehklemisvarustust.

Sügisvaheaja puhul ootame külastajaid muuseumisse IGA PÄEV kell 11:00-18:00!


Lisaks vehklemise eriprogrammile saab loomulikult tutvuda ka Euroopa kõige kaasaegsema spordimuuseumi mitmekülgse püsinäitusega. Tule saa tuttavaks Eesti spordilooga, uuri spordipaiku üle Eesti läbi VR-prillide, mängi pimedas UV-pingpongi ja avasta palju muud.

Ajutise näitusena on avatud fotonäitus "Tokyo 2020 pildis", kus saate meenutada Eesti sportlaste võimsaid olümpiaemotsioone möödunud suvest!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks