Sõbrapäeva nädalavahetus!

13.02.2021 - 14.02.2021

13.-14. veebruarini kehtib Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis suur sõbrapäeva kampaania, mille raames pääseb iga külastaja kaaskondlane muuseumisse tasuta piletiga! Nõnda tuleb pilet soetada vaid ühel inimesel ja tema semu tagab automaatselt priipääsme.

Kuna perekonnaliikmeid saab pidada vaieldamatult enda kõige kallimateks ning lähedasemateks, siis kehtib kõikidele perepiletitele (kuni kaks täiskasvanut ja lapsed) -25% soodustus ehk tavapärase 20 euro asemel maksab see 15 eurot.

Spordimuuseumis jagub tegevusi terveks päevaks, näiteks saavad huvilised turnida 19. sajandi võimlas, mängida neoontuledega valgustatud ruumis UV-lauatennist, vaadata 80ndate stiilis retrotoas siinse spordiloo legendaarsemaid hetki ja palju muud.

Lisaks saab pilgu peale heita näitusele „Maskid ette!“, mis on oma ajakajalisuse tõttu viimastel nädalatel erinevates meediakanalites palju tähelepanu pälvinud.

Täpse ning algupärase hinnakirjaga saab tutvuda siin.


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks