Väljapanek orienteerumisest ootab avastamist

03.07.2017

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum tervitab kõiki vahvaid orienteerujaid ning annab omapoolse panuse Lõuna-Eestis toimuvate MM-võistluste õnnestumiseks. Spordimuuseumi keldrigaleriis on avatud ajutine väljapanek orienteerumisspordi eilsest ja tänasest päevast, mille koostamisel andsid suure panuse Eesti Orienteerumisliit ning Heino Mardiste.

Mida näha saab? Peaaegu kõike - on medaleid, karikaid, spordivahendeid, dresse, jalatseid, kompasse, trükiseid, rajakaarte, meeneid ja muud asjakohast, mis seotud selle haarava spordiala arengulooga Eestis.

Väljapanekut saab uudistada kuu lõpuni. 

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks