Valmimas on dokumentaalfilm Georg Hackenschmidtist

Neil päevil viibib Eestis Rogue Fitnessi võtterühm USA-st, kes on koostöös Stark Centeri (Austin, Texas) rahvusvaheliselt tunnustatud ajalooekspertide Jan ja Terry Toddiga ette valmistamas dokumentaalfilmi Tartus sündinud maadluslegendist Georg Hackenschmidtist. Paariks päevaks on võtterühm ankrusse jäänud Tartusse, Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumisse, kus salvestatakse pikk intervjuu omal ajal Georg Hackenschmidtiga isiklikku kirjavahetust pidanud ajaloolase (ja ühtlasi riikliku Eesti Spordimuuseumi esimese direktori) Olaf Langsepaga, jäädvustatakse Eesti raskejõustiku ajalugu muuseumi püsiekspositsioonis ja tutvutakse muuseumi kogudega. Edasi plaanitakse võtetega minna Väike-Maarjasse ja Tallinnasse. "Rogue Legendsi" sarjas valmiv film peaks ilmavalgust nägema 2018. aasta kevadel.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks