Alates 14.08 tagame täisealiste külastajate nakkusohutuse ja kontrolli

Eesti Vabariigi valitsuse kohaselt on alates 9. augustist sisetingimustes toimuvatel kontrollita üritustel ja tegevustes lubatud kuni 50 ning õues kuni 100 osalejat. Sisetingimustes kehtib piirarv kogu hoones või territooriumil. Lisaks tuleb tagada kõigi külastajate nakkusohutus ja selle kontroll ehk üritustel ja tegevustes saavad osaleda üksnes vaktsineerimiskuuri läbinud, COVID-19 haiguse läbi põdenud või negatiivse testitulemusega inimesed.

Lähtuvalt piirangutest kehtib kuni 13. augustini majas 50 inimese piirmäär (tõendeid vms ei küsita). 14. augustil ehk kolmapäevasel avamisel tuleb seevastu esitada juba eelpool mainitud tõendid, mis kinnitavad külastaja head tervist. Samaaegselt kaob arvuline reegel, kultuurinautlejaid võib olla kõvasti rohkem, aga sisspääs toimub vajalike dokumentide esitamisel. 

NB! Alla 18-aastastele isikutele fookuses olevad piirangud ei kehti.

Kokkuvõtteks:

Alates 14.08 kontrollime kõigi täisealiste külastajate nakkusohutust. Selleks palume enne külastust kassas esitada üks järgnevatest tõenditest:

  • Immuniseerimistõend (alla laetav digilugu.ee keskkonnas) koos isikut tõendava dokumendiga
  • Tõend Covid-19 läbipõdemise kohta
  • Negatiivne PCR-test, mis ei ole vanem kui 72 tundi
  • Negatiivne antigeeni kiirtest, mis ei ole vanem kui 48 tundi ja mille on teostanud tervishoiuteenuse osutaja

Loodame külastajate mõistvale suhtumisele. Püsige terved ja hoidke ümbritsevaid!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks