Viimane võimalus külastada hetkel avatud olevaid näituseid!

26.05.2020

Selle nädala jooksul, 27.-31. maini saab külastada Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis hetkel avatud olevaid näituseid, sest alates 1. juunist sulgeme spordimuuseumi ehitustöödeks, et sügisel avada uus ja veelgi ägedam püsiekspositsioon.

Avatud on 2004. aastast pärinev püsiekspositsioon Hortus Atleticus, 2018. aasta ekspositsioon "See on Ralli!", kus võib, näiteks proovida, kuidas on olla tõeline ralliäss, istuda rallikatse ajal Ott Tänaku kõrvalistmel ja talle kaarti ette lugeda. Muuseumi esimest korrust hõlmaval elamusnäitusel pallimängudest „Kõik Mängu!“ saab võrrelda enda sportlike võimeid oma ala tippudega või proovida spordikommentaatori ametit legendaarsete matšide ajal.

Kasuta kindlasti võimalust ja külasta meid maikuu jooksul! 

Oleme avatud K-P 11-18! Muuseumikülastus on turvaline!


Kohtumiseni spordimuuseumis!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks