Viimane võimalus näha oma silmaga odanäitust!

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi keldrigaleriis on viimast nädalat, kuni 8. märtsini avatud näitus  „Meie oma odavise“, kus saab näha nii Andrus Värniku tiitlivõistluste medaleid.

Näitusel on lühilugudena avatud olulisemad etapid meie odaviske ajaloost. Esemetena on välja pandud erinevaid odasid, treeningvahendeid, jalanõusid, riietust, medaleid ja muud põnevat läbi aastakümnete. Näituse keskseteks esemeteks on Andrus Värniku 2005. ja 2003. aasta maailmameistrivõistluste kuld- ja hõbemedal.

Oleme avatud kolmapäevast pühapäevani kell 11-18.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks