Vikipeedia artikli kirjutamise võistlus „Artikkel letti - medal netti”

10.04.2023 - 22.05.2023

10. aprillist kuni 22. maini
on võimalik kõigil huvilistel panna ennast proovile MTÜ Wikimedia Eesti ja Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi korraldataval artiklivõistlusel. Uute artiklite loomine ning olemasolevate täiendamine käib Eesti sportlaste kohta, kes on osalenud olümpiamängudel, nende elulugudest ja saavutustest.

Parimad osalejad selgitab välja kolmeliikmeline žürii, kuhu kuuluvad nii WMEE, ESOM-i ja EOK esindajad. Võitjad selgitatakse välja 1. juunil, kelle vahel jaotatakse 1200 euro suurune auhinnaraha. Võistluse toetaja on Eesti Olümpiakomitee.

Registreeri artiklivõistlusele siin.


Tutvu reeglitega ka Vikipeedia leheküljel.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks