Pane oma teadmised proovile spordimuuseumi VIKTORIINIDES!

Alates 24. märtsist saab Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi kodulehel oma teadmisi testida ja teha ise läbi sporditeemalisi viktoriine. Igal nädal avalikustame kaks viktoriini!

Kuna Eestis on välja kuulutatud eriolukord, mistõttu on pausil spordimuuseumi O’Learys’es toimuv mälumäng „Mälulahing“ ja mitmed spordivõistlused, on paslik meenutada, mis on varasemalt spordis toimunud. 

Värskeimad viktoriinid on valikvastustega ja keskenduvad põnevale Eesti spordile. Teistes viktoriinides on võimalik meenutada kõiki meie aasta treenereid, võistkondi, nais- ja meessportlasi, hõbedasi ning pronksiseid olümpiasangareid, seniseid olümpiavõitjaid, suve- ja taliolümpialinnu.

Toredat nuputamist! 

Eesti spordiloo Vol 3 valikvastustega viktoriini veelgi mugavama versiooni leiad SIIT.

Soovid Eesti spordiloo Vol 2 valikvastustega viktoriini mugavamas versioonis mängida või on kuvamisega probleeme? Vajuta SIIA!

Põneva Eesti spordiloo viktoriini mugavama versiooni leiad SIIT

Kui soovid aasta sportlaste valikvastustega viktoriini mugavamas versioonis mängida või on kuvamisega probleeme? Vajuta SIIA!

Soovid aasta treenerite viktoriini mugavamas versioonis mängida või on kuvamisega probleeme? Vajuta SIIA!

Eesti aasta võistkondade viktoriini veelgi mugavama versiooni leiad SIIT.

Naissportlaste viktoriini mugavama versiooni leiad SIIT.


Kui soovid aasta meessportlaste viktoriini mugavamas versioonis mängida või on kuvamisega probleeme, siis vajuta SIIA! 


Soovid hõbedate ja pronksiste olümpiasangarite viktoriini mugavamas versioonis mängida või on kuvamisega probleeme? Vajuta SIIA!


Kui soovid olümpiavõitjate viktoriini mugavamas versioonis mängida või on kuvamisega probleeme, siis vajuta SIIA! 

 

Kas soovid suveolümpiamängude linnade viktoriini mugavamas versioonis mängida või on kuvamisega probleeme? Vajuta SIIA!


Kui soovid taliolümpialinnade viktoriini mugavamas versioonis mängida või on kuvamisega probleeme, siis vajuta SIIA!   
Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks