VEEDA LÕBUS KOOLIVAHEAEG SPORDIMUUSEUMIS!

Spordimuuseum on 24.-30. aprillil avatud koolivaheaja puhul teisipäevast pühapäevani, kell 10-18. Lisaks tavapärasele muuseumikülastusele on võimalus kõigil oma tähelepanu proovile panna muuseumi fotojahis. Fotojahist saavad osa võtta kõik, sõprade pundiga, perega, üksi või pisemad koos oma vanematega. Lisaks on võimalus kõigil huvilistel katsetada oma võimeid tennises.

PS! Spordimuuseumi tšekiga on võimalik 27.-29.04 saada 10% soodustus SOHO restoranis!


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks