Võitluskunstide saal

Tegemist on spordimuuseumi vaieldamatult suurima ruumiga (135 m2), kus paiknevad argiselt rändnäitused. Saal on perfektne koht, et pidada esinduslikke ja mitmekülgseid koosviibimisi, samuti suudab see mahutada suurel hulgal inimesi. Nii võibki näiteks ühes otsas olla toitlustuslaud ning teises jällegi konverentsiala. Sarnaselt eelnevate rendipindadega on ka siin võimalus kasutada modernset esitlustehnikat (projektor jne). Rentimine on võimalik muuseumi lahtiolekuaegadel K-P kell 10-18 või kokkuleppel.

Hind: 70 €/h

NB! Õhtustele aegadel (alates kl 18:00) on hinnad 50% kallimad. Täpsema informatsiooni saamiseks ja ruumi rentimiseks võtta ühendust info@spordimuuseum.ee või helistage 730 0750.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks