Spordimuuseum kutsub osalema FIFA turniirile!

20.11.2022

20. novembril toimub esimene spordimuuseumi FIFA turniir, mis toob üheks päevaks kokku jalgpallihuvilised üle Eesti. Kuid mitte reaalsesse väravasse ei hakata palle lööma, vaid kogu tegevus ning võistlus toimub noorte ja täiskasvanute seas ülipopulaarses ning levinud videomängus - FIFA2022. 

Turniirile mahub osalema 64 kiiremat võistlejat, võistlusmänge peetakse viiel konsoolil ning kogu turniir ise toimub spordimuuseumi ekstreemspordinäitusel X-FAKTOR. Nii nagu ekstreemspordis, on ka e-spordi puhul tegemist seda mingit x-faktorit omava spordialaliigiga, mis jalgpallisõpru ka väljaspool jalgpallistaadionit koos hoiab. Seega, on kõigil osalistel võimalik FIFA võistlusmängude välisel ajal tutvuda nii kõikvõimalike jalgpalliga seotud lugudega, mida Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi näitustelt leida võib kui ka kõige muuga - alustades ekstreemspordist ja lõpetades kõike muud Eesti spordilugu puudutavaga.


Osalustasu 10€, vanusepiirang 16+. Täpsemate reeglitega saad tutvuda allpool.

Registreerimine toimub siin, kuniks kohti jätkubhttps://forms.gle/zGYfhswzZ6PJYMJm8 

Enne registreerimist tutvu kindlasti võistluse reglemendiga: Reglement FIFA turniir 2022.pdf

Küsimused ja lisainfo:
Sandra Kaldasaun
tel: 5663 5444
sandra.kaldasaun@spordimuuseum.ee

Turniiri toetavad: Swedbank, GKR Trade, Saarema DeliFood OÜ, VLND Burger, Eckerö Line, Red Bull, Balsnack

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks