Koolivaheaeg spordimuuseumis

25.02.2022
Koolivahejal tasub perega kindlasti spordimuuseumisse tulla, sest veel saab osa võtta muuseumiolümpiast ning pakume võimalust külastusjuhi juhendamisel proovida täpsuslaskmist  (E-L 12:00-14:00, P 11:00-13:00)   laserpüssiga, mis on oluliseks treeningvahendiks laskesuusatamises.

Lisaks kui te ei ole lähiajal spordimuuseumis käinud, siis ilmselt ei ole te jõudnud veel tutvuda meie vahva Digikaaslasega. Digikaaslane pajatab põnevaid lisalugusid näituse väljapanekust, küsib huvitavaid viktoriiniküsimusi ja korraldab seiklusliku muuseumimõistatuse! Kusjuures Digikaaslasele on hääle andnud Eesti eelmise aasta parim meessportlane Rasmus Mägi.

Kuna külastamiseks põhjust jagub, siis avame koolivaheajal uksed ka esmaspäeval ja teisipäeval ehk oleme avatud IGA PÄEV kell 10:00-18:00!
Tulge külla! 

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks