Sügisvaheajal spordi muuseumis!

21.10.2023 - 29.10.2023

Sel sügisvaheajal on spordimuuseumis võimalik osa saada mitmetest põnevatest tegevustest. Näiteks saab end proovile panna muuseumiorienteerumises, mille läbides ootab kõiki osalisi väike üllatus! Loomulikult on võimalik uudistada ka kogu muuseumit ning sisustada oma koolivaheaeg lõbusalt ja sportlikult.

Mis on spordimuuseumis kindlasti avastamist väärt?

Vaheajal on spordimuuseum avatud iga päev! Ootame teid külla vahemikus 21.-29.10 esmaspäevast pühapäevani kell 10-18!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks