Isadepäeva nädalavahetus spordimuuseumis

12.11.2022 - 13.11.2022


Mis saaks olla veelgi õigem koht isadepäeva tähistamiseks, kui mitte spordimuuseum?! Tule ja veeda koos isaga üks lõbus ning aktiivne nädalavahetus, kus tegelikult on lisaks isale ka kõigil teistel pereliikmetel palju tegevust! 

Lastevanematel on näiteks võimalus saada tore nostalgia laks vanas võimlas või retrotoas ning  nii suurematele kui väiksematele on uudistamiseks ja järeleproovimiseks interaktiivsusi täis ekstreemspordinäitus „X-FAKTOR" ja püsinäitus „Eesti Spordi Lugu". Avastamist ja rõõmu kui palju!

Peale uudistamist ja aktiivseid tegevusi meie juures kostitab kõiki kohvik Krempel, mis asub spordimuuseumist vaid kiviviske kaugusel! Kogu menüü on muuseumi tšeki ettenäitamisel -25%. Soodustus kehtib 12.-13.11.2022.


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks