Vanavanemate päeval soodsamalt spordimuuseumisse

09.09.2023 - 10.09.2023

Sel aastal tähistatakse vanavanemate päeva 10. septembril, mille puhul on spordimuuseumi perepiletid 30% soodsamad!

Terve nädalavahetus on vanaemadel ja vanaisadel võimalus lastele õpetada kuidas postkaardi saatmine ikkagi käib ning koos see spordimuuseumis ka teele panna.


Sea sammud spordimuuseumisse - aktiivne puhkus ja erakordne Eesti spordilugu ootavad! Baltikumi suurimas spordielamuskeskuses ootavad sind muuhulgas:

ja palju muud!


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks