Legendaarne inimlauajalka on tagasi spordimuuseumis! 2. mail kell 15-18 leiab Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis aset erakordselt lõbus võistlus inimlauajalgpallis! Tartu tudengipäevade raames võtavad mõõtu õppurid, kes peavad üksteisega maha vägevad matšid meie erilises jalgpallimängus.

Tegemist on tavalisele lauajalgpallile sarnaneva mänguga, kus nuppude asemel on päris inimesed. Omavahel võtavad mõõtu 5 liikmelised võistkonnad, kes saavad mänguaega 3+3 minutit ja kõik tiimid saavad mängida vähemalt 3 mängu.  

Registreerunud jaotatakse alagruppidesse. Parimad saavad edasi sõelmängudele, mille käigus selgitatakse esikolmik. Finaalipääsejaid ootavad auhinnad.

Registreeri end kohe, sest võistkondade arv on piiratud! Selleks tuleb osta spordimuuseumi e-poest jalgpalliturniiri pilet ja sisestada enda andmed.

Osalutasu on 5€ osaleja kohta, mille sees on ka Euroopa aasta muuseum 2024 nominendi ja Baltikumi suurima spordimuuseumi külastus.

Reeglid leiad siit: Inimlauajalka reglement_EST&ENG.pdf

Hoia silma peal ka sündmuse Facebooki lehel!

Korraldajale jääb õigus teha ürituse korralduses muudatusi, teavitades osalejaid sellest enne ürituse algust. Üritus kuulub Tartu Tudengipäevad: kevad 2024 kavasse. Vaata lähemalt www.studentdays.ee.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks