UUS PROGRAMM! Kiiremini, kõrgemale, kaugemale!

Lasteaed-6. klass  

Endast parima andmine on oluline nii spordis kui ka elus! Milleks oled sina võimeline? Tule pane ennast proovile kaasahaaravates ülesannetes spordimuuseumi uuenenud majas! Inspireerivate spordilugude kaudu mõtiskleme ühiselt, kuidas saavutada seatud eesmärke, vaatamata erinevatele raskustele. Haridusprogrammi juurde kuulub ka töötuba, kus iga osaleja saab meisterdada omale vahva meene. Pärast programmi on õpilastel võimalik muuseumis tutvuda ülejäänud näitustega ja interaktiivsete atraktsioonidega.UUS PROGRAMM! Loomapere spordipäev 

Lasteaed-1. klass 

Liikuvas ja mängulises tunnis rändame külla loomaperele, kes valmistuvad metsas pidama spordipäeva. Tunnis uurime, kuidas erinevad loomad liiguvad ja millised spordialad on olemas. Igaüks on mingil spordialal tugev - tuleb vaid sobiv ala üles leida! Tunni juurde kuulub ka töötuba, kust iga laps saab koju kaasa võtta vahva mängu, mis aitab tunnis õpitut paremini omandada. Pärast programmi saab avastada ülejäänud näitust ning tutvuda spordimuuseumi toredate atraktsioonidega.
Olümpiamängude eri!

1. – 12. klass  

Tokyo olümpiamängude ootuses kutsume õpilasi osa saama uutest haridusprogrammidest, et ühiselt avastada olümpia- ja paraolümpiamängude väärtuseid, ajalugu ja tänapäeva. Programmid on kaasahaaravad, liikuvad ja tulvil põnevaid teadmisi. Loe lähemalt!


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordimuuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks